instruktor samoobrony, kogo polecicie ?

instruktor samoobrony, kogo polecicie ?

Szukam kursu samoobrony, który nauczy mnie technik obrony. Nie czuje się ostatnio bezpiecznie, dlatego chciałabym się odpowiednio przygotować. Najlepiej pod okiem kogoś, kto ma odpowiednie podejście do tego tematu.

ignacyy

Posty: 1

 
Najważniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony zdobyć wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym wiele kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

Jasio234

Posty: 9

 
Bez problemów można odnaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość znane, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

Nikuś23

Posty: 3

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

adameczek2323

Posty: 7

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić więcej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

Klara323

Posty: 6

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem bardzo zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

090913123

Posty: 3

 
Bez problemów można znaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

eror81

Posty: 4

 
Jest wiele kursów samoobrony, natomiast osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to faktycznie bardzo sporo. Wówczas skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, zatem pożądane byłoby z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są uciążliwe, a ma być przecież jeszcze gorzej.

saradonin

Posty: 16

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy bardzo zadowolone.

fruktus45

Posty: 12

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w uciążliwych sytuacjach.

iDoRy

Posty: 3