masaz stop slask, gdzie warto ?

masaz stop slask, gdzie warto ?

Zapisałem się na masaz stop slask, ale nie wiem czy to była dobra decyzja? Niby ma działać, ale czy to chwyt reklamowy czy naprawdę działa? Czy ktoś był już, chociaż na jednym takim masażu stóp i coś może napisać?

ZaNK3R

Posty: 1

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem zadowolony. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie problemy to nie powinien nawet chwili zwlekać tylko szybko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

Acclaim

Posty: 10

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem zadowolony. To działa na sto procent i jeżeli ktoś ma takie problemy to nie winien nawet chwili zwlekać tylko prędko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

oponki23

Posty: 17

 
U mnie masaz tarnowskie góry mógł na migrenę i bóle stawów, natomiast korzystam z oferty tego gabinetu http://www.grafzdrowie.pl, zatem jestem niesłychanie zaspokojony. To doświadczone podeście podparte długoletnim doświadczeniem i właśnie o to mnie chodziło.

TomekK

Posty: 3

 
Jestem w szoku, bowiem masaz stop slask pomógł mi w regulacji ciśnienia, z jakim walczę od lat. Nie sądziłem, iż to jest możliwe, bowiem to przecież tylko stopy, natomiast okazuje się, iż to faktycznie jest w stanie nam pomóc. Mnie pomogło.

esdoen1

Posty: 6

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry naprawdę pomógł. Miałem problemy z nerwami, bo mam stresującą pracę, ale fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i naprawdę zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bo dają wiele radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

Ventooo1

Posty: 6

 
Polecam masaz tarnowskie góry, bowiem to naprawdę niezwykle dobrze działa. Mnie pomogło na mnóstwo dolegliwości, dlatego innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

Wygodniś22

Posty: 21