ile kary za brak przerejestrowania pojazdu, gdzie znajdę ?

ile kary za brak przerejestrowania pojazdu, gdzie znajdę ?

Ktoś orientuje się jak wygląda rejestracja pojazdów? Zastanawiam się do ilu dni mogę zarejestrować pojazd, bo nigdy wcześniej tego nie robiłem. Nie chce też płacić jakiś kar, bo dodatkowe koszty są dla mnie zbędne.

HalskiPol

Posty: 1

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

labuh

Posty: 2

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
W łatwy sposób można sprawdzić ile macie czasu na rejestracje wozu, bowiem na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę zakupu i już.

anex

Posty: 3

 
Nie mam obecnie samochodu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich właścicieli. Dzisiaj widać, że się trochę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego samochodu.

090913123

Posty: 2

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

edyta123

Posty: 12

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na jakiej można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować samochody. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo zdobędziemy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Nie wiem, albowiem jeżeli kupuje samochód to mało, kiedy go przerejestrowuje. Z reguły mam wszystkie umowy i tak jeżdżę aż nie sprzedam go dalej. Podczas przeróżnych kontroli policji nigdy żadnych problemów nie miałem.

Marioleczka

Posty: 3

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później poprzez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej zbadać to wszystko na bieżąco.

Black_Riot

Posty: 3