szafa uprawowa, sklep ?

szafa uprawowa, sklep ?

Którą zastosować lampę led do growbox żeby wiele prądu nie pobierała, a jednocześnie żeby dobrze to wszystko działało? Polecacie, jakąś firmę, która się tym zajmuje i przedstawi mi niezwykle korzystną ofertę? Czekam na odpowiedzi.

qwed

Posty: 1

 
Znajomy ma wiele takich namiotów uprawowych led i jest bardzo zadowolony. Niestety nie powiem Wam skąd ma te namioty, bo się tym nie interesowałem.

ignacyy

Posty: 8

 
Ofertę z szafami uprawowymi można znaleźć na https://flo-grow.eu i tam sobie zajrzyjcie. Na pewno znajdziecie bardzo duży wybór szaf, które parametrami można będzie dopasować do siebie. Ceny są bardzo różne, dlatego trzeba to po prostu sprawdzić i wtedy każdy się dowie jak to wygląda.

Nikuś23

Posty: 2

 
Mam kilka takich zestawów growbox, które są niesłychanie praktyczne w użyciu. Nie ma żadnych problemów z obsługa. Wszystko jest jasne i oczywiste, dlatego można spodziewać się niesłychanie dobrych efektów z upraw.

Filtry2014

Posty: 29

 
Ofert jest niesłychanie sporo, ale jeśli ktoś chce zamówić zestaw growbox albo samo oświetlenie to stawiamy na znaną firmę. W ten sposób można będzie nabyć produkt oryginalny, który będzie działał tak jak tego oczekujemy.

Jasio234

Posty: 2

 
Zawsze można dopasować sobie poszczególne elementy takich szaf, bo są modułowe. Wszystko jest wymienne i to akurat jest tego naprawdę bardzo duża zaleta.

ciopix

Posty: 10

 
Ogólnie takie namioty uprawowe led są proste w obsłudze. Nawet, jeśli ktoś nie za bardzo się na tym zna to na pewno sobie poradzi. Wystarczy czytać instrukcje i dostosować światło i wilgotność do roślin, jakie w namiocie mają rosnąć. Wtedy wszystko będzie działać jak należy.

Zlomex

Posty: 3

 
Najlepszym rozwiązaniem jest porównać sobie różne oferty. Czasami lepiej jest trochę dopłacić, ale chociaż wiemy, że to było warte swojej ceny. W internecie znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy dla upraw.

qwed

Posty: 9