nauka pływania dla dzieci legnica, gdzie ?

nauka pływania dla dzieci legnica, gdzie ?

Nie wiem, jak ma dziecko nauczyć pływania? Macie jakieś pomysły? Sam za dobrze nie pływam, dlatego czekam na porady.

wer5555

Posty: 1

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem rzeczywiście zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dziś pływała o wiele lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, albowiem nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

jastinn

Posty: 8

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, niemniej jednak trzeba mieć sporo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, zatem według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam specjalistów, którzy wiedzą, jak to robić.

Leodewinek

Posty: 32

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To specjaliści od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

namok

Posty: 7

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

CzarnyBlant

Posty: 6

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, natomiast nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i faktycznie radzą sobie niesłychanie dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się niesłychanie, natomiast to niesłychanie przyda.

micko

Posty: 19

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

namok

Posty: 22

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, natomiast sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to wykonać przez instruktora. Jest o dużo łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

strusiek

Posty: 14

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

johncena67

Posty: 12