przedszkole warszawa wilanów, polecicie ?

przedszkole warszawa wilanów, polecicie ?

Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z was zapisał dziecko do prywatnego przedszkola warszawa wilanów? Mam kilka pytań do osób, których dzieci uczęszczają już na zajęcia.

irecki67

Posty: 1

 
Dla mnie najlepszym wyborem jest prywatne przedszkole miasteczko wilanów. Przedszkoli jest naprawdę sporo, więc można przebierać w tych placówkach. Posprawdzaj jakie organizowane są zajęcia.

Zdzichu 

Posty: 4

 
Powiem Ci, że niepubliczne przedszkole wilanów ma bardzo fajną ofertę programową. Jak zobaczyłam listę zajęć, to byłam bardzo zdziwiona, że tyle ich organizują. My wybraliśmy przedszkole sportowe na Wilanowie.

mew soncz7777

Posty: 7

 
My wybraliśmy sportowe przedszkole wilanów. Mój syn bardzo lubi uczestniczyć we wszystkich zajęciach z aktywności fizycznych. Chodzi na zajęcia fitness, rytmikę i gimnastykę. Mogę polecić Ci bardzo to przedszkole, my jesteśmy naprawdę zadowoleni. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to tutaj masz linka http://www.karate-kids.pl.

HalskiPol

Posty: 18

 
Przedszkole miasteczko wilanów ma bardzo wiele plusów, jednym z nich jest fakt, że prywatne przedszkole otwarte jest nawet w wakacje.

micko

Posty: 3

 
Nas Twoim miejscu również postawiłabym na prywatne przedszkole miasteczko wilanów. W takich placówkach jest niesłychanie dużo kreatywnych zajęć. Jeżeli miałabym możliwość to wybrałabym przedszkole sportowe.

aGamelo

Posty: 2