jakiego lekrza polecacie od problemów naczyniowych

jakiego lekrza polecacie od problemów naczyniowych

Szukam dobrego chirurga w okolicach Kielc, który byłby w stanie zająć się moimi kurzajkami i je usunąć. Te wszelkie cudowne zamrażacze nic nie dają, tak samo jak te kwasy do smarowania a problem ciągle jest i ewentualnie jak chwilowo się zmniejszą po tych środkach to i tak wracają więc może najlepiej jakby to w końcu wyciągnął raz a porządnie.

Nowe-Torby

Posty: 1

 
Wyszłam na szczęście w odpowiedniej chwili z podobnego założenia, że prywatne leczenie jest właściwym leczeniem :) Poszukałam prywatnej placówki z chirurgią naczyniową w Krakowie i dzięki temu dziś jestem zdrowa, tzn. nie muszę być na lekach :D

mirekp2005

Posty: 4

 
Nie orientuję się, jaki chirurg naczyniowiec w Kielcach jest dobry, a siostra potrzebuje wizyty. Koniecznie prywatnie, bo to poważna już zaawansowana choroba niedokrwienna. Pomożecie?

propek1

Posty: 8

 
Mnie też koniecznie potrzebny jest prywatny chirurg naczyniowy z Ostrowca Świętokrzyskiego . Nie wierzę już tym lekarzom, którzy leczą mnie w przychodni. Właściwie oni mnie nie leczą, tylko zapisują leki, z których mają korzyść. Mam dość :(

fertuś

Posty: 6

 
Ja chyba też zdecyduje się na zrobienie USG Doppler prywatnie. Podobno w Kielcach w przychodniach mają fatalny sprzęt medyczny. Ma ktoś rozeznanie, gdzie najlepiej udać się na takie badanie? Szukałem prywatnych placówek. Jest sporo i powiem szczerze, że nie mogę znaleźć opinii, które pomogłyby mi wybrać.

Dobre-czapunie

Posty: 6

 
Próbuj, bo po takim zabiegu szybko dochodzi się do zdrowia. Nie leżysz w szpitalu przede wszystkim. Koniecznie będziesz musiał wykonać USG Doppler żył w Ostrowcu i właśnie polecam zrobić to prywatnie.

Kitas

Posty: 4

 
W przypadku żylaków proponuje się wybrać do kliniki http://www.chirurgia.ostrowiec.org.pl/. Prowadzona przez doktora Kućmę w Ostrowcu. To jedyny lekarz, który u mnie chciał się zająć właśnie żylakami i robić na nie operacje. Wszędzie w innych miejscach nie było o tym mowy. Lekarze się obawiali, tutaj faktycznie się udało, jest znacząca poprawa więc nawet jak masz u siebie też ciężką sytuację to akurat możliwe, że on będzie w stanie się tym zająć.

090913123

Posty: 3

 
No to chyba nie chodzi tylko o leczenie miażdżycy w Krakowie, ale o inne schorzenia jak na przykład chromanie przestankowe. Bębnią o profilaktyce, badaniach itp., a jak co do czego przychodzi to trzeba czekać miesiącami na wizytę. Jeszcze gorzej wygląda sprawa, jeśli chodzi o publiczną diagnostykę :(

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Tak podobno skleroterapia jest skuteczna, ale wiem też, że nie każdy może się poddać temu zabiegowi. Mam wielką nadzieję, że znajdę w Krakowie specjalistę, który dokona stanu mojego zdrowia i okaże się, że nie muszę mieć operacji. Jak na razie cienko tę sprawę widzę, ale może jednak gdybym poszedł gdzieś prywatnie?

jarusiek

Posty: 9

 
Im szybciej zdecydujemy się na prywatną wizytę, tym będzie lepiej. Widzę, że niestety, jeśli chcę skutecznie leczyć miażdżycę w Krakowie, skazana jestem na poniesienie kosztów. Dużo dobrych opinii jest o prywatnych naczyniowcach.

Kitas

Posty: 12