gdzie kupić artykuły rowerowe

gdzie kupić artykuły rowerowe

Jaki zestaw serwisowy się przyda na trasę rowerem waszym zdaniem najbardziej?

Fiszerrr

Posty: 2

 
Zainwestuj w bagażnik, bardzo fajna sprawa i oczywiście błotniki :) Teraz pogada w kratkę. Rower teraz to hobby naprawdę wielu ludzi, coraz częściej wchodzę w całe grupy i gdzieś walimy do innych miejscowości, nawet na piknik. Fajna sprawa.

atek562

Posty: 9

 
Na łańcuchu się skup i zadbaj o to, żeby nie był maksymalnie napięty, bo to podstawowy błąd. Jakiś luz trzeba jednak zostawić dla bezpieczeństwa.

vvv2015

Posty: 10

 
Dawałem do profesjonalnego serwisu rower, bo mają lepsze klucze po prostu. Ale ogólnie nie dbają często i z ryskami przychodzi coś, albo zniszczone nawet, przynajmniej u mnie, więc wolę się dłużej, ale rozsądnie sam pobawić przy rowerze.

Drańtego

Posty: 22

 
Sporo ciekawych uszczelniaczy do opon bezdętkowych https://rms-bikes.pl/pl/c/Trezado/276. Szybki serwis zrobisz w każdych warunkach dosłownie. Dużo rzeczy u nich znalazłem, o których nawet nie miałem pojęcia, w tym uchwyty, jakieś elementy zmiany wyglądu roweru :) Sporo tego i można złapać jeszcze ciekawe promocje od czasu do czasu.

piehoot

Posty: 16

 
Przygotowanie roweru do sezonu to ogólnie prosta sprawa. Gorzej najczęściej z prawidłowym przechowywaniem, bo też musisz od czasu do czasu czymś walnąć, żeby odświeżyć pojazd ;)

23-olinnn

Posty: 2

 
Też mam z ich środkami do pielęgnacji rowerów bardzo dobre doświadczenia. Najlepiej szybko zmywać, bo niektóre bardzo mocne, ale śladu zabrudzeń później żadnego nie ma.

Sohinyh

Posty: 3