domy z drewna cena, polecicie ?

domy z drewna cena, polecicie ?

Interesuje się domami całorocznymi z bali i zastanawiam się ile może kosztować taki nie za duży dom? Jest jakiś kalkulator gdzie, któremu można będzie sobie to wszystko wyliczyć? Dajcie znać gdzie mogę to znaleźć. Sprawa jest pilna.

fertuś

Posty: 1

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, albowiem mają w tym rzeczywiście dużą wprawę.

Marioleczka

Posty: 4

 
Trzeba przejrzeć inne projekty domów z bala, a wówczas łatwiej będzie coś pod swoje żądania dopasować. Każdy ma różne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, natomiast jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o dużo większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Zdzichu 

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o wykonanie prosto od producenta domów drewnianych całorocznych to można to znaleźć na stronie https://wondorf.net/pl/manufacturing. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się różne opcje projektu.

roudee

Posty: 5

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zadowolony. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, ale może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super oferta, dlatego z niej szybko skorzystałem.

Krasny

Posty: 17

 
Trzeba przejrzeć różne projekty domów z bala, a wtedy łatwiej będzie coś pod własne wymagania dopasować. Każdy ma inne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, ale jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o wiele większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Hihi_WWW

Posty: 5

 
Podobają mi się nowomodne domy z bali, natomiast niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wówczas ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach niesłychanie dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Marioleczka

Posty: 2