sprawdzanie numerów telefonów z UK, jaki serwis ?

sprawdzanie numerów telefonów z UK, jaki serwis ?

Jest jakiś serwis z numerami telefonów, jakie nas nękają? Chciałbym wszystko zbadać, lecz nie wiem jak się za to zabrać. Niech będzie to jakaś duża baza z telefonami.

qwed

Posty: 2

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj odszukacie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

edyta123

Posty: 9

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Niestety w Polsce nic nie robią, a jeżeli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

namok

Posty: 2

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, zatem dobrze, że jest miejsce, jakie pozwala nam na odszukanie takich osób. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

Marioleczka

Posty: 4

 
Nie wiem nic o bazach, jakie mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś odnajduje. Trzeba tylko uważać, bowiem mnóstwo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później problemy.

TomekK

Posty: 16

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to wykonać babcia albo dziecko. Kłopoty będą ogromne, albowiem, mimo iż to oszustwo to i tak trzeba będzie z swojej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

setka33

Posty: 4